W dniu 21 marca w Brzegu Dolnym, z udziałem 10 szkolnych drużyn, rozegrane zostały dolnośląskie eliminacje XIII Memoriału Andrzeja Grubby. Turniej ten wygrała i tym samym wywalczyła  awans do krajowego finału (Sopot 15-16 czerwca) drużyna ZSP Wysoka, w składzie: Piotr Żurawski, Krzysztof Żurawski i Piotr Matyja. Na podium stanęły jeszcze zespoły SP 2 Wołów i SP 6/1 Brzeg Dolny, a na czwartym miejscu była szkoła ze Starego Wołowa. Za najlepszą zawodniczkę uznano Wiktorię Riwoń, a najlepszym zawodnikiem został Piotr Żurawski.  Oboje otrzymali oryginalne puchary, ufundowane przez Fundację Andrzeja Grubby. Najlepsze trzy drużyny otrzymały, jako nagrody, stroje sportowe firmy Butterfly.

MAG 3×4 szczegóły finał                                           MAG 3×4 szczegóły grupy

MAG 3×4 klasyfikacja

MAG 3×4 finały