Dobry występ na, rozgrywanym w dniach 15-17 marca w Białymstoku, III GPP Kadetów miała Aleksandra Wiśniewska (Rokita Brzeg Dolny), plasując się na siódmej pozycji, co było najlepszym wynikiem osiągniętym przez Dolnoślązaków. W pierwszej szesnastce turniej jeszcze zakończyła Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śl.-Lądek Zdr.), zajmując 12. pozycję . W turnieju głównym zagrali także: Julia Furman (AZS UE Wrocław), która zajęła 17. pozycję, Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), który wywalczył 19 pozycję, Stanisław Wnęk (AZS UE), który był na miejscach 21-24,  Zuzanna Gałka (GOKIS Kąty Wr.) i Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), które wywalczyły  miejsca w przedziale 25-32. W turnieju grupowym zagrali i zajęli następujące miejsca: 33-40. Liliana Przybył (Rokita), Karolina Podyma (Śnieżnik) i Kacper Głazowski (Granit Strzelin) oraz 41-48. Aleksandra Satława (Orlęta Krosnowice) i 57-64. Natalia Kurzela (Orlęta).

W turnieju eliminacyjnym uczestniczyli i nie uzyskali awansu: Natalia Wnuk (Orlęta) i Bogumił Sobieszek (AZS UE).

ranking kadetek po III WTK_GPP              ranking kadetów po III WTK_GPP

W wyniku przeprowadzonych turniejów kwalifikacyjnych poniżej wymienieni dolnośląscy zawodnicy i zawodniczki mają imienny limit do Mistrzostw Polski Kadetów (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży): Aleksandra Wiśniewska (7. pozycja), Stanisław Wnęk (8.), Julia Furman (12.), Paula Krysińska (14.), Zuzanna Gałka (24.), Piotr Klimek (28.), Karolina Podyma (29.), Aleksandra Satława (31.). Limity do Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów, z krajowego rankingu, mają kadetki Śnieżnika Stronie Śl.-Lądek Zdr. (7. pozycja) i kadeci AZS UE Wrocław (7.)

turniej główny kadetek                                        turniej główny kadetów

turniej eliminacyjny kadetek                                 turniej eliminacyjny kadetów