Skład Zarządu

Skład Zarządu Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego
(wybrany 3 września 2016, ukonstytuowany 29 września 2016)
Kamil Skrzypczak – Prezes Zarządu

Leszek Kawa – Wiceprezes ds. sportowych
Jerzy Wieczorek – Wiceprezes ds. organizacyjnych
Tomasz Durajczyk – Wiceprezes ds. promocji i rozwoju
Paulina Szczepanek – Sekretarz
Zdzisław Tolksdorf – Skarbnik
Andrzej Moczko – Przewodniczący Wydziału Rozgrywek oraz Spraw Sędziowskich
Grzegorz Lechowicz – Przewodniczący Komisji Sportu Masowego i Rekreacji
Barbara Bromboszcz – Członek Zarządu
Marek Chrabąszcz – Członek Zarządu
Władysław Chrabąszcz – Członek Zarządu
Sławomir Słowiński – Członek Zarządu
Andrzej Adamczuk – Członek Zarządu – od 25.08.2017

Zenon Baranowski – Członek Zarządu – do 17.07.2017