W Brzegu Dolnym w dniu 24 marca, z udziałem tylko 49 drużyn, rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików, Kadetów i Juniorów. W kategorii młodziczek tytuł mistrzowski wywalczyła pierwsza drużyna Rokity Brzeg Dolny (L.Przybył, W.Riwoń, M.Draczyńska), wyprzedzając zespoły AZS UE Wrocław i Wolavii Wołów, wśród młodzików złoty medal zdobyła drużyna AZS  UE Wrocław (P.Żurawski, F.Żygadło, K,Żurawski), na na podium jeszcze stanęły zespoły Wolavii i Górnika Polkowice.

W kadetkach najlepszy był pierwszy zespół Śnieżnika Stronie Śl.-Lądek Zdr. (P.Krysińska, K.Podyma) przed drużyną Orląt Krosnowice i drugim zespołem Śnieżnika, a w kadetach triumfowała drużyna AZS UE Wroclaw (S.Wnęk, B.Sobieszek), wyprzedzając zespoły Granitu Strzelin i Salosu Dzierżoniów.

W kategorii juniorek wygrała drużyna  AZS UE Wrocław (Z.Gaworska, J.Girulska), a na drugim i trzecim miejscu były zespoły Rokity i Żaka Gierałtowiec. W juniorach zgłosił się tylko jeden zespół i w związku z tym tytuł mistrzowski został przyznany Odrze Głoska (N.Wojtyła, A.Goleński, A.Ucherek).

W międzywojewódzkim turnieju eliminacyjnym do Drużynowych Mistrzostw Polski (Brzeg Dolny 30 marca) nasz Okręg będą reprezentować: AZS UE i Wolavia w młodziczkach, Wolavia i Górnik w młodzikach, Orlęta i Śnieżnik II w kadetkach, Granit i Salos w kadetach,  Żak w juniorkach oraz Odra i ewentualnie Żak w juniorach.

DMW młodziczek klasyfikacja             DMW młodzików klasyfikacja

DMW kadetek klasyfikacja                  DMW kadetów klasyfikacja

DMW juniorek klasyfikacja

DMW młodziczek                               DMW młodzików 

DMW kadetek                                   DMW kadetów

DMW juniorek

DMW młodziczek szczegóły            DMW młodzików szczegóły

DMW kadetek szczegóły                DMW kadetów szczegóły

DMW juniorek szczegóły