W dniu 19 czerwca w Sali Sportowej i na obiektach kulturalno-rekreacyjnych w Głosce odbył się turniej dla dzieci i młodzieży z okazji Zakończenia Roku Szkolnego. W zawodach uczestniczyło 22 młodych adeptów plastikowej piłeczki i wychowanków szkółki piłkarskiej trenera Bartłomieja Wlaźlaka.
Wyniki sportowe turnieju:
1.Dawid Staniowski
2.Karolina Szubert
3.Wiktor Przelicki
4.Szymon Przelicki
5.Ananda Jezierska
6.Sebastian Jezierski

Wójt Gminy Miękinia, Pan Jan Marian Grzegorczyn ufundował 3 puchary dla najlepszych zawodników, które w zastępstwie wręczył radny i sołtys Głoski, Pan Kazimierz Wielgus. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali torby ze słodyczami zasponsorowane przez Firmy: SCHUMACHER PACKAGING z Krępic, TRANS GABARYT Waldemar Sługocki z Księginic, BLEK Paweł Jacykowski z Białkowa oraz TOMRER Daniel Dopierała z Miękini Po turnieju na wszystkie dzieci i młodzież czekała miła niespodzianka – spotkanie przy ciastkach i napojach ufundowanych przez Piekarnię Paweł Wiśniewski ze Ścinawy i lodach z automatu przekazanego przez Firmę SODA Plus COOK Pro z Krępic.
Sponsorami głównymi zawodów była FUNDACJA KGHM Polska Miedź w ramach projektu pn. „MIEDZIOWE PING PONGI 2019” , Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., sponsorzy zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży pn. „PING PONG z GAZEM 2019”.