Niezbyt udała się wyprawa dolnośląskich zawodniczek i zawodników do Lubonia, gdzie w dniach 7-9 lutego rozegrano III GPP Juniorów. Najlepiej z Dolnoślązaków wypadła Julia Furman (AZS UE Wrocław), która uplasowała się na miejscach 5-8. Julia w drugiej rundzie turnieju głównego wygrała 4:3 z Iloną Sztwiertnią (nr 1 w turnieju).  Niezły wynik osiągnęła też Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny), kończąc turniej na pozycjach 9-12.

W turnieju głównym jeszcze zagrali i wywalczyli następujące miejsca: 17-24. Julia Girulska (AZS UE) i Jakub Matkowski (ULKS Ciechów), 25-32. Zuzanna Gaworska (AZS UE ) i Milena Chrabąszcz (Rokita). W turnieju grupowym wystąpili i uplasowali się na pozycjach: 33-40.  Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie),  49-56. Malwina Jarecka (AZS UE), Natalia Kurzela (Orlęta Krosnowice) i Kacper Głazowski (Granit Strzelin). W turnieju eliminacyjnym  jeszcze zagrali: Liliana Przybył (Rokita), Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), Natalia Gaworska (AZS UE), Natalia Wnuk (Orlęta), Oskar Jadach (LZS SKS Raszówka), Stanisław Wnęk (AZS UE), Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), Łukasz Paciorek (KTS Wolbromek), Bogumił Sobieszek (AZS UE) i Adam Goleński (Odra Głoska).

Limity, z krajowego rankingu, do Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów (Gliwice 23-26 kwietnia) uzyskali: Zuzanna Gaworska (11. pozycja), Elżbieta Kwiatkowska (13.), Milena Chrabąszcz (15.), Julia Girulska (20.) i Jakub Matkowski (21.).