W Brzegu Dolnym, w dniu 2 lutego, rozegrano, z udziałem 28 dziewcząt i 44 chłopców, III WTK Kadetów. W kategorii kadetek wygrała Malwina Jarecka (AZS UE Wrocław), która wyprzedziła Wiktorię Riwoń (Rokita Brzeg Dolny). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), 4. Anżelika Sowa (Rokita), 5. Magdalena Bojanowska (Rokita), 6. Paulina Hołodniuk (Wolavia), 7. Martyna Draczyńska (Rokita), 8. Natalia Wnuk (Orlęta Krosnowice).

W kategorii kadetów najlepszy był Piotr Żurawski (AZS UE). który w finale pokonał Krzysztofa Żurawskiego (AZS UE). Dalsze miejsca zajęli: 3. Franciszek Żygadło (AZS UE), 4. Bogumił Sobieszek (AZS UE), 5. Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice), 6. Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), 7. Wiktor Ulatowski (Wolavia) i 8. Franciszek Michniacki (Odra Oława).

Turniej pocieszenia kadetek wygrała Karolina Szubert (Odra Głoska), a druga była Oliwia Hałaj (ULKS Ciechów), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Radosław Zawada (Salos Dzierżoniów), a drugi był Wojciech Jacak (Sokół Jerzmanowa).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński  zastępca Kamil Skrzypczak

Zwycięzcy w kategorii kadetek i kadetów wywalczyli prawo startu w III GPP Kadetów (Jarosław 21-23.02). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w III GPP Kadetów mają: Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śl.), Julia Furman (AZS UE), Karolina Podyma (Śnieżnik), Liliana Przybył (Rokita) i Kacper Głazowski (Granit).

III WTK Kadetów 14×4 klasyfikacja                    III WTK Kadetek 9×4 klasyfikacja

III WTK Kadetów 14×4 grupy A_H                   III WTK Kadetów 14×4 grupy I_N

III WTK Kadetek 9×4 grupy

III WTK Kadetów 14×4 główny                         III WTK Kadetów 14×4 pocieszenia

III WTK Kadetek 9×4 główny                               III WTK Kadetek 9×4 pocieszenia