Doskonale spisała się Liliana Przybył (Rokita Brzeg Dolny), na rozgrywanym w dniach 22-24 lutego w Kwidzynie, III GPP Młodzików. Lilka stanęła na najwyższym stopniu podium potwierdzając, że należy do ścisłej czołówki młodziczek w kraju. Gratulacje dla Lilki i jej trenerów !!  W pierwszej szesnastce turniej zakończyli: Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), zajmując 10. pozycję, Piotr Żurawski (AZS UE Wrocław), który ostatecznie zajął 11. miejsce oraz Franciszek Żygadło (AZS UE) plasując się na 15. pozycji.  W turnieju głównym zagrali także: Wiktoria Riwoń (Rokita), zdobywając 18. miejsce, Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), która zajęła 19. pozycję, Martyna Draczyńska (Rokita), plasując się na 20. pozycji oraz Krzysztof Żurawski (AZS UE), kończąc turniej w przedziale miejsc 21-24. . W turnieju grupowym zagrali i zajęli następujące miejsca: 33-40. Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów), 41-48. Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice) i 49-56. Nikola Skawińska (Wolavia).

W turnieju eliminacyjnym wystąpili: Anna Ulatowska (Wolavia),  Alicja Kaczan (Wolavia), Wiktor Ulatowski (Wolavia), Jakub Staszczyk (Wolavia) i Karol Kalisz (Wolavia).

ranking młodziczek po III WTK_GPP               ranking młodzików po III WTK_GPP

Zawodniczki i zawodnicy, którzy w rankingu po III GPP/WTK uplasowali się na pozycjach 1-32, mają imienny limit do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików (Brzeg Dolny 11-14 kwietnia): Liliana Przybył (4. miejsce), Piotr Żurawski (7.),  Natalia Gaworska (10.), Malwina Jarecka (12.), Franciszek Żygadło (13.), Martyna Draczyńska (22.), Wiktoria Riwoń (25.) i Krzysztof Żurawski (25.). Poza wyżej wymienionymi, jeszcze  drużyny młodziczek Rokity i młodzików AZS UE Wrocław zakwalifikowały się, obie drużyny z drugim rankingiem, do Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików.