Trzy zawodniczki AZS UE Wrocław; Natalia Bajor, Anna i Katarzyna Węgrzyn podczas ostatniego weekendu grały w zagranicznych turniejach. Natalia wystąpiła w Seamaster 2019 ITTF Challenge Plus, Portugal Open, który był rozgrywany w Lizbonie. Natalia (138 WR) zagrała bardzo dobrze, dochodząc do szesnastki turnieju głównego, pokonując kolejno: 4:1 Meshref (47 WR) z Egiptu, 4:3 Gaponovą (60 WR) z Ukrainy i ulegając 3:4  Japonce Hashimoto (26 WR). W tym ostatnim pojedynku Natalia prowadziła 3:1. Japonka w końcowej klasyfikacji zajęła drugie miejsce. W grze podwójnej, w parze z Natalią Partyką, dotarły do ćwierćfinału, w którym uległy 1:3 zawodniczkom z Taipei. W grze mieszanej Natalia iz Marek Badowski ulegli w pierwszej rundzie parze chińskiej.

Siostry Węgrzyn zagrały w czeskim Hodoninie w 2019 ITTF Junior Circuit Premium, Czech Junior & Cadet Open. Najlepiej spisały się w turnieju drużynowym, w którym wywalczyły drugie miejsce. Po wygraniu grupy siostry Węgrzyn wraz Michalak w półfinale  pokonały 3:0 Singapur,, by w finale ulec 0:3 Japonkom. W deblu uplasowały się na miejscach 5-8, po porażce z Rumunkami Mitrofan/Zaharia. W turnieju indywidualnym Ania byłą na pozycjach 5-8 (porażka z Blaskovą z Czech), a Kasia – na miejscach 9-16 (porażka z Yokoi z Japonii).