W Brzegu Dolnym, przy bardzo małej liczbie uczestników (12 dziewcząt i 23 chłopców), w dniu 16 grudnia rozegrano II WTK Żaków. W kategorii żaczek wygrała Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie), która wyprzedziła Zuzannę Bazylewską (Rokita Brzeg Dolny). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3, Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice), 4. Małgorzata Kubera (Wolavia Wołów), 5. Lena Łuczak (GOKIS), 6. Liwia Skawińska (Wolavia), 7. Anna Zając (GOKIS) i 8. Nikola Guzenda (Żak Gierałtowiec). W kategorii żaków najlepszy był Dawid Malarz (AZS UE Wrocław), który w finale pokonał Jakuba Staszczyka (Wolavia). Dalsze miejsca zajęli: 3. Adrian Ściana (Górnik), 4. Tymoteusz Heinke (AZS UE), 5. Szymon Trybała (Odra Głoska), 6. Wiktor Sulej-Michalski (Wratislavia Wrocław), 7. Stanislaw Staniowski (Odra) i 8. Dawid Staniowski (Odra). Turniej pocieszenia żaczek wygrała Maja Wojtyła (Rokita), a druga była Lena Riwoń (Rokita), natomiast u żaków w turnieju pocieszenia najlepszy był Miłosz Koprowski (Salos Dzierżoniów), który wyprzedził Artura Podskarbiego (Żak).

Sędzia Główny Andrzej SIWEK              zastępca Tomasz WAPIŃSKI

Zwycięzcy w kategorii żaczek i żaków wywalczyli prawo startu w III GPP Żaków (Wałbrzych 11-13 stycznia). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w III GPP Żaków jeszcze mają: Anna Ulatowska (Wolavia), Julia Zaguła (Rokita), Franciszek Żygadło (AZS UE) i Krzysztof Wnęk (Granit).

Zapraszamy na relację on-linę z zawodów – kliknij link

II WTK żaczek 4×4 grupy                                   II WTK żaków 6×4 grupy

II WTK żaczek 4×4 główny                               II WTK żaków 6×4 główny

II WTK żaczek 4×4 pocieszenia                          II WTK żaków 6×4 pocieszenia

II WTK żaczek 4×4 klasyfikacja                       II WTK żakó6×4 klasyfikacja