Doskonale spisała się Liliana Przybyl (Rokita Brzeg Dolny) na, rozgrywanym w dniach 7-9 grudnia w Jastrzębiu Zdroju, II GPP Kadetów. Lilka stanęła na najniższym stopniu podium potwierdzając, że należy do krajowej czołówki nie tylko w młodziczkach, ale także i w kadetkach. Gratulacje dla Lilki i jej trenerów !!  W pierwszej ósemce jeszcze zagrali, co jest ich dużym sukcesem: Aleksandra Wiśniewska (Rokita) plasując się na ósmej pozycji oraz Stanisław Wnęk (AZS UE Wrocław), który także zajął ósme miejsce. W pierwszej szesnastce turniej jeszcze zakończyła Julia Furman (AZS UE), zajmując 13. pozycję .  W turnieju głównym zagrali także: Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie), która zajęła 18. pozycję oraz Kacper Szymczak Pomianowski (Odra Głoska) i Piotr Żurawski (AZS UE), którzy wywalczyli miejsca w przedziale 21-24, a także Karolina Podyma (Śnieżnik) i Aleksandra Satława (Orlęta Krosnowice), które zakończyły turniej w przedziale miejsc 25-32.  W turnieju grupowym zagrali i zajęli następujące miejsca: 33-40. Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), Piotr Klimek (Zenit Międzybórz) i Kacper Głazowski (Granit Strzelin) oraz 41-48. Zuzanna Gałka (GOKIS Kąty Wrocławskie).

W turnieju eliminacyjnym uczestniczyli: Natalia Gaworska (AZS UE), Natalia Kurzela (Orlęta) , Natalia Wnuk (Orlęta), Bogumił Sobieszek (AZS UE) i Krzysztof Żurawski (AZS UE).

ranking kadetek po II WTK_GPP                ranking kadetów po II WTK_GPP

Zawodniczki i zawodnicy, którzy w rankingu po II GPP/WTK uplasowali się na pozycjach 1-32 maja limit do III GPP Kadetów: Stanisław Wnęk (4. Miejsce), Liliana Przybył (6.), Aleksandra Wiśniewska (11.), Julia Furman (16.), Paula Krysińska (24.) i Zuzanna Gałka (28.).

turniej główny kadetek                                        turniej główny kadetów

turniej eliminacyjny kadetek                                 turniej eliminacyjny kadetów