Znów bardzo dobrze zagrała Natalia Bajor  (AZS UE Wrocław), na rozgrywanym w dniach 14-16 grudnia w Zawierciu, II GPP Seniorów. Natalia zdecydowanie wygrała GPP, tracąc w całym turnieju tylko jednego seta. Tym samym poprawiła swój bilans; w przeciągu ostatnich dwóch sezonów wygrała turniej seniorek po raz piąty (4 razy GPP i MP), potwierdzając swoją dominującą  pozycję w kraju. Sukcesem zakończył się start Anny Węgrzyn (AZS UE), która zajęła miejsce w przedziale 5-8. Tym razem – po powrocie z Australii – nieco słabiej wypadła Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), która uplasowała się na miejscach 9-12. W tym samym przedziale znalazła się też Julia Szymczak (AZS UE). Gratulacje dla zawodniczek i trenerów AZS UE Wrocław  ! W turnieju seniorek starowały jeszcze: Paulina Knyszewska (Zagłębie Lubin), plasując się w przedziale miejsc 25-28 oraz Natalia Gaworska  (AZS UE), zajmując miejsce 33-36.  W turnieju mężczyzn startowali: Michał Bańkosz (niestowarzyszony), który zakończył turniej na pozycjach 13-16 oraz Norbert Wojtyła (Odra Głoska), który w seniorskim debiucie zajął miejsce 33-36. W turnieju eliminacyjnym zagrali Julia Girulska (AZS UE) i Mateusz Wojciechowski (Odra).

Sędzia Główny Andrzej Siwek                       Zastępca  Tomasz Wapiński

ranking seniorek po II WTK_GPP                         ranking seniorów po II WTK_GPP

turniej główny seniorek                                       turniej główny seniorów

turniej eliminacyjny seniorek                              turniej eliminacyjny seniorów

Limit do III GP Seniorów (Zielona Góra 25-27 stycznia), za miejsca 1-16 w krajowym rankingu po II GPP/WTK mają: Natalia Bajor (1. miejsce), Katarzyna Węgrzyn (3.), Anna Węgrzyn (6.) i Michał Bańkosz (11.).