W Brzegu Dolnym w dniu 8 września w nowej formule rozegrano I WTK Młodzików. W kategorii dziewcząt wygrała Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów), na drugim miejscu uplasowała się Aleksandra Breś (Żak Gierałtowiec), a dalsze miejsca zajęły: 3-4. Nikola Skawińska (Wolavia) i Magdalena Bojanowska (Rokita Brzeg Dolny), 5-8. Natalia Wnuk (Orlęta Krosnowice), Angelika Sowa (Rokita), Hanna Zając (AZS UE Wrocław) i Anna Ulatowska (Wolavia). Wśród chłopców najlepszy był Krzysztof Żurawski (AZS UE), który wyprzedził Mikołaja Kaciubę (Górnik Polkowice), a na dalszych pozycjach uplasowałi się: 3-4. Franciszek Żygadło (AZS UE) i Wiktor Ulatowski (Wolavia), 5-8. Karol Kalisz (Wolavia), Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), Dawid Kułek (Ajde Oleśnica) i Jakub Staszczyk (Wolavia). W turnieju pocieszenia młodziczek wygrała Amelia Kruk (Górnik) przed Oliwią Korszun (Żak), a u chłopców w turnieju pocieszenia najlepszy był Fabian Kruk (Górnik) przed Szymonem Stawickim (Sokół Jerzmanowa).

Sędzia Główny Kamil SKRZYPCZAK              zastępca Tomasz WAPIŃSKI

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w I GPP Młodzików (Krosno 21-23 września). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Młodzików jeszcze mają: Liliana Przybył (Rokita), Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), Natalia Gaworska (AZS UE), Martyna Draczyńska (Rokita), Wiktoria Riwoń (Rokita) i Piotr Żurawski (AZS UE).

I WTK młodziczek 10x4_klasyfikacja             I WTK Młodzików 12×4 klasyfikacja

I WTK Młodziczek 10×4 główny                      I WTK Młodzików 12×4 główny

I WTK Młodziczek 10×4 pocieszenia               I WTK Młodzików 12×4 pocieszenia

I WTK Młodziczek 10×4 grupy                         I WTK Młodzików 12×4 grupy