W Brzegu Dolnym w dniu 9 września rozegrano I WTK Juniorów. W kategorii juniorek wygrała Aleksandra Wiśniewska (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Julię Furman (AZS UE Wrocław). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3-4. Julia Girulska (AZS UE) i Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śl-Lądek Zdr.), 5-8. Liliana Przybył (Rokita), Martyna Draczyńska (Rokita), Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice) i Nina Ossowska (Rokita). W kategorii juniorów najlepszy był Stanisław Wnęk (AZS UE), który w finale pokonał Oskara Jadacha (LZS SKS Raszówka). Dalsze miejsca zajęli: 3-4. Jakub Matkowski (AZS UE) i Tomasz Witkowski (Wolavia Wołów), 5-8. Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), Adam Ucherek (Odra Głoska), Adam Goleński (Odra) i Piotr Żurawski (AZS UE). Turniej pocieszenia juniorek wygrała Katarzyna Ożga (Śnieżnik), a druga była Nikola Skawińska (Wolavia), natomiast u juniorów w turnieju pocieszenia najlepszy był Krzysztof Żurawski (AZS UE), który wyprzedził Jana Goleńskiego (Top Bolesławiec).

Sędzia Główny Andrzej MOCZKO              zastępca Kamil SKRZYPCZAK

Zwycięzcy w kategorii juniorek i juniorów wywalczyli prawo startu w I GPP Juniorów (Zielona Góra 28-30 września). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Juniorów jeszcze mają: Anna Węgrzyn (AZS UE), Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), Zuzanna Gaworska (AZS UE), Elżbieta Kwiatkowska (Rokita), Milena Chrabąszcz (Rokita) i Norbert Wojtyła (Odra).

I WTK Juniorek 10×4 klasyfikacja                          I WTK Juniorów 10×4 grupy klasyfikacja

I WTK Juniorek 10×4 główny                                 I WTK Juniorów 10×4 główny

I WTK Juniorek 10×4 pocieszenia                          I WTK Juniorów 10×4 pocieszenia

I WTK Juniorek 10×4 grupy                                    I WTK Juniorów 10×4 grupy