Rewelacyjny występ zanotowały zawodniczki AZS UE Wrocław w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów, rozegranych w Gliwicach. Natalia Bajor nie odpuszcza nikomu  !! Nie dość, że obroniła tytuł Mistrzyni Polski, ponownie w finale pokonując Natalię Partykę, to w kraju w bieżącym sezonie wygrała wszystko co było do wygrania w turniejach indywidualnych. Super Natalia !! W Gliwicach Natalia w parze z Partyką wywalczyła jeszcze drugi złoty medal w deblu. Osobne i to ogromne gratulacje należą się siostrom, Annie i Katarzynie Węgrzyn. Swoją dominację z kategorii juniorskich przenoszą na turnieje seniorskie.  Kasia zdobyła brąz w singlu, Ania była na miejscach 5-8, po porażce w ćwierćfinale z Bajor, obie siostry w parze – srebro w deblu oraz złoto Kasi i srebro Ani  w mikście.  Tylko podziwiać ! Miłą niespodziankę sprawiła Julia Szymczak, która dorzuciła do dolnośląskiej kolekcji brązowy medal w deblu.

Komplet miejsc Dolnoślązaków w IMP Seniorów – Gra pojedyncza seniorek: 1. Natalia Bajor, 3-4. Katarzyna Węgrzyn, 5-8. A.Węgrzyn, 17-32. J.Szymczak i Z.Gaworska, 33-48. P.Knyszewska i J.Furman, gra pojedyncza seniorów:17-32. M.Bańkosz i A.Furman, gra podwójna seniorek: 1. N.Bajor/N.Partyka, 2. K.Węgrzyn/A.Węgrzyn, 3-4. J.Szymczak/S.Kozioł, 9-16. P.Knyszewska/Z.Błażejewicz i Z.Gaworska/J.Tomecka, 17-20 J.Furman/W.Wróbel, gra podwójna seniorów: 9-16. M.Bańkosz/T.Tomaszuk, 17-24. A.Furman/M.Galas, gra mieszana:1. S.Kulczycki/K.Węgrzyn, 2. R.Floras/A.Węgrzyn, 9-16. J.Perek/N.Bajor, 17-32. M.Galas/J.Szymczak, J.Jankowski/Z.Gaworska, A.Furman/P.Knyszewska i M.Bańkosz/J.Furman.

Nasze zawodniczki, zajmując miejsca w pierwszej szesnastce, uzyskały limit imienny do I GPP przyszłego sezonu: Natalia Bajor (1. miejsce), Katarzyna Węgrzyn (2.), Anna Węgrzyn (7.) i Julia Szymczak (14.).