W Brzegu Dolnym, przy małej liczbie uczestników (17 dziewcząt i 25 chłopców), w dniu 10 marca rozegrano III WTK Żaków. W kategorii żaczek wygrała Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie), która wyprzedziła Amelię Milnikiel (Górnik Polkowice). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Małgorzata Kubera (Wolavia Wołów), 4. Liwia Skawińska (Wolavia), 5. Amelia Pietrzak (Górnik), 6. Oliwia Hałaj (ULKS Ciechów), 7. Anna Zając (GOKIS) i 8. Maja Bensz (Granit Strzelin). W kategorii żaków najlepszy był Dawid Malarz (AZS UE Wrocław), który w finale pokonał Jakuba Staszczyka (Wolavia). Dalsze miejsca zajęli: 3. Wiktor Sulej-Michalski (Wratislavia Wrocław), 4. Szymon Trybała (Odra Głoska), 5. Adrian Ściana (Górnik), 6. Tymoteusz Heinke (AZS UE), 7. Stanisław Staniowski (Odra) i 8. Dawid Staniowski (Odra). Turniej pocieszenia żaczek wygrała Marika Chrąchol (Rokita Brzeg Dolny), a druga była Alicja Witkowska (Granit), natomiast u żaków w turnieju pocieszenia najlepszy był Dariusz Borodacz (Ursus Złotoryja), a drugie miejsce zajął Miłosz Kuboszek (AZS UE).

Sędzia Główny Andrzej SIWEK              zastępca Tomasz WAPIŃSKI

Zwycięzcy w kategorii żaczek i żaków wywalczyli prawo startu w III GPP Żaków (Sępólno Krajeńskie 5-7 kwietnia). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Żaków jeszcze mają: Anna Ulatowska (Wolavia), Zuzanna Bazylewska (Rokita), Franciszek Żygadło (AZS UE) i Krzysztof Wnęk (Granit).

III WTK żaczek 5×4 klasyfikacja     III WTK żaków 8×4 klasyfikacja

III WTK żaczek 5×4 grupy               III WTK żaków 8×4 grupy

III WTK żaczek 5×4 główny             III WTK żaków 8×4 główny

III WTK żaczek 5×4 pocieszenia       III WTK żaków 8×4 pocieszenia