Niestety, pod nieobecność Anny i Katarzyny Węgrzyn, które grały w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, rozgrywanych w Portugalii, żadnej z naszych reprezentantek nie udało się stanąć na podium III GPP Juniorów. który w dniach 8-10 marca rozegrano w Luboniu. Najlepiej zaprezentowała się Zuzanna Gaworska (AZS UE Wrocław), która zakończyła turniej na piątej pozycji. Na jedenastym miejscu uplasowała się Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny). Obydwa te wyniki są dużymi sukcesami tych zawodniczek, które grają dopiero pierwszy rok w tej kategorii wiekowej !  W turnieju głównym także wystąpili, kończąc zawody na następujących miejscach: 21-24. Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śl.-Lądek Zdr.) i Norbert Wojtyła (Odra Głoska), 25-32.  Jakub Matkowski (AZS UE) i Stanisław Wnęk (AZS UE). W turnieju grupowym zagrali i zajęli następujące miejsca: 33-40. Milena Chrabąszcz (Rokita), Aleksandra Wiśniewska (Rokita) i Oskar Jadach (SKS LZS Raszówka), 41-48. Julia Furman (AZS UE), 57-64. Julia Girulska (AZS UE), Nina Ossowska (Rokita) i Karolina Podyma (Śnieżnik).

W turnieju eliminacyjnym wystąpili: Liliana Przybył (Rokita), Zuzanna Gałka (GOKIS Kąty Wrocławskie), Angelika Klimek (Zenit Międzybórz), Piotr Klimek (Zenit) i Adam Goleński (Odra).

ranking juniorek po III WTK_GPP                             ranking juniorów po III WTK_GPP

W wyniku przeprowadzonych turniejów kwalifikacyjnych dolnośląscy zawodnicy i zawodniczki mają imienny limit do Mistrzostw Polski Juniorów: Katarzyna Węgrzyn (1. pozycja), Anna Węgrzyn (3.), Zuzanna Gaworska (8.), Elżbieta Kwiatkowska (11.), Milena Chrabąszcz (23.), Jakub Matkowski (28.), Julia Girulska (29.) i i Norbert Wojtyła (29.). Trzy dolnośląskie drużyny juniorek (AZS UE I z pierwszego miejsca, AZS UE II z piątego i Rokita z szóstego) zakwalifikowały się do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (dane te mogą się jeszcze zmienić w zależności od składów zgłoszonych drużyn) .

turniej grupowy i główny juniorek                    turniej grupowy i główny juniorów

   turniej eliminacyjny juniorek                            turniej eliminacyjny juniorów