W Wołowie w dniu 2 czerwca, z udziałem 15 dziewcząt i 27 chłopców, rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Żaków. Mistrzynią Dolnego Śląska żaczek została Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która w finale pokonała 3:1 Sarę Wojciechowską (GOKIS Kąty Wrocławskie). Na najniższym stopniu podium stanęły Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) i Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice). Na miejscach 5-8 uplasowały się: Amelia Pietrzak (Górnik), Anna Zając (GOKIS), Małgorzata Kubera (Wolavia) i  Zuzanna Borowska (GOKIS).

Wśród żaków tytuł mistrzowski wywalczył Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław), który w finale zwyciężył 3:0 Dawida Malarza (AZS UE). Na trzecim stopniu podium stanęli Jakub Staszczyk (Wolavia) i Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin). Na miejscach 5-8 turniej zakończyli: Dawid Staniowski (Odra Głoska), Tymoteusz Heinke (AZS UE), Wiktor Sulej-Michalski (Wratislavia Wrocław) i Szymon Trybała (Odra). Do mistrzostw Polski Żaków (Kraków 8-9 czerwca) awans wywalczyli: Amelia Milnikiel, Sara Wojciechowska, Jakub Staszczyk i Wiktor Sulej-Michalski. Imienne limity, z krajowej listy rankingowej, mają: Anna Ulatowska, Zuzanna Bazylewska, Franciszek Żygadło Krzysztof Wnęk i Dawid Malarz.