W Brzegu Dolnym, z udziałem 27 dziewcząt i 37 chłopców, w dniu 3 marca rozegrano III WTK Kadetów. W kategorii kadetek wygrała Aleksandra Satława (Orlęta Krosnowice), która wyprzedziła Karolinę Podymę (Śnieżnik Stronie Śl.-Lądek Zdr.). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Natalia Gaworska (AZS E Wrocław),  4. Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), 5. Wiktoria Riwoń (Rokita Brzeg Dolny), 6. Natalia Kurzela (Orlęta), 7. Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów) i 8. Martyna Draczyńska (Rokita). W kategorii kadetów najlepszy był Kacper Głazowski (Granit Strzelin), który w finale pokonał Kacpra Szymczak-Pomianowskiego (Odra Głoska). Dalsze miejsca zajęli: 3. Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), 4. Piotr Żurawski (AZS UE), 5.Franciszek Żygadło (AZS UE), 6. Mikołaj Kubica (Górnik Polkowice) 7. Mikołaj Stodolica (Salos Dzierżoniów) i 8. Bogumił Sobieszek (AZS UE). Turniej pocieszenia kadetek wygrała Anżelika Sowa (Rokita) a druga była Natalia Wnuk (Orlęta), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Michał Kozerski (GOKIS Kąty Wr,), który wyprzedził Radosława Zawadę (Salos).

Sędzia Główny Andrzej Siwek zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii kadetek i kadetów wywalczyli prawo startu w III GPP Kadetów (Białystok 15-17 marca). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w III GPP Kadetów mają: Liliana Przybył (Rokita), Aleksandra Wiśniewska (Rokita), Julia Furman (AZS UE), Paula Krysińska (Śnieżnik), Zuzanna Gałka (GOKIS) i Stanisław Wnęk (AZS UE).

III WTK Kadetek 8×4 klasyfikacja            III WTK Kadetów 10×4 klasyfikacja

III WTK Kadetek 8×4 grupy

III WTK Kadetów 10×4 grupy A_H            III WTK Kadetów 10×4 grupy I_J

III WTK Kadetek 8×4 główny                   III WTK Kadetów 10×4 główny

III WTK Kadetek 8×4 pocieszenia           III WTK Kadetów 10×4 pocieszenia