Na, rozgrywanych w dniach 8 i 9 czerwca w Krakowie, Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaków dolnośląscy reprezentanci zdobyli trzy medale. W turnieju deblowym Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław) grając w parze z Kacprem Totonem (Bingo Ropczyce), wywalczył złoty medal. Również w turnieju deblowym, ale brązowy medal zdobył Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), a jego partnerem był Szymon Flaumenhaft (Kolping Jarosław). Bardzo dobrze wypadła Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która w turnieju indywidualnym stanęła na najniższym stopniu podium.  Jest to pierwszy medal w niedługiej historii tego Klubu, zdobyty w mistrzostwach Polski. Gratulacje dla zawodniczki, rodziców i trenera Michała Walenckiego.

Pozostałe wyniki naszych reprezentantów: turniej singlowy żaczek: 17-32. Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie), 33-48. Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) i Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice), turniej singlowy żaków: 5-8. Franciszek Żygadło, 17-32. Dawid Malarz (AZS UE) i Krzysztof Wnęk, 33-48. Jakub Staszczyk (Wolavia) i 49-84. Wiktor Sulej-Michalski (Wratislavia Wrocław),  turniej deblowy żaczek: 5-8. A.Ulatowska / K.Rajkowska, 9.16. S.Wojciechowska / A.Milnikiel, 17-30. Z.Bazylewska / A.Przybylska, turniej deblowy żaków: 9-16. D.Malarz / K.Kufel i J.Staszczyk / K.Perkowski.

ranking żaczek końcowy                                             ranking żaków końcowy