Zdobyciem dwóch srebrnych medali zakończył się start Natalii Gaworskiej (AZS UE Wrocław) w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików, które w dniach 5-6 października rozegrano w Krośnie. W finale gry pojedynczej Natalka uległa 1:3 Natalii Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński), natomiast w finale debla, grając w parze z Karoliną Hołdą (Emdek Bydgoszcz), przegrała 1:3 z parą Zofia Śliwka / Antonina Zembowicz. Brawo dla Natalki i jej trenerów ! Brązowy medal w grze podwójnej wywalczył Franciszek Żygadło (AZS UE), który grał w parze z Kacprem Totunem (Bingo Ropczyce). Pozostali nasi reprezentanci uplasowali się na następujących miejscach: singiel młodzików: 9.16. Franciszek Żygadło i Krzysztof Żurawski (AZS UE), 17-24. Dawid Malarz (AZS UE), 25-32. Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice) i Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), gra podwójna młodzików: 5-8. K.Żurawski /K.Broszkiewicz i 9-16. D.Malarz / K.Wnęk.

ranking dolnośląski młodziczek końcowy    ranking dolnośląaski młodzików końcowy

Niestety, wskutek chyba nadgorliwej decyzji wołowskiego Sanepidu, patrząc na stanowisko innych terenowych Sanepidów, które nie nałożyły kwarantanny na uczestników dolnobrzeskich mistrzostw, w mistrzostwach Polski w Krośnie nie mogli wystartować:  Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), Nikola Skawińska (Wolavia) Anżelika Sowa (Rokita Brzeg Dolny) i Wiktor Ulatowski (Wolavia).