Wspaniale zaprezentowała się drużyna młodzików AZS UE Wrocław w składzie: Krzysztof Żurawski i Franciszek Żygadło oraz Dawid Malarz, która po wcześniejszym wygraniu czterech meczów, w finale pokonała 3:2 Kolping Jarosław, tym samym wywalczając Mistrzostwo Polski. Złoty medal jest ogromnym sukcesem tego zespołu. Gratulacje dla zawodników i trenera Ziemowita Bańkosza ! W rozgrywkach grupowych drużyna AZS UE pokonała zespoły 3:2 UKS Lis Sierakowice i 3:0 UKS ATS Białystok, w ćwierćfinale wygrała 3:1 ze Spójnią Warszawa, w w półfinale – 3:2 z Warmią Lidzbark Warmiński. Punkty dla AZS UE we wszystkich meczach zdobyli: Franciszek Zygadło 7,5 na 10,5 i Krzysztof Żurawski 7,5 na 11,5.

Żałować tylko należy, że Sanepid z Wołowa uniemożliwił start w Mistrzostwach Polski Młodzików zawodniczkom i zawodnikom Wolavii Wołów i Rokity Brzeg Dolny.