15 marca 2021 przyszło nam się wszystkim zmierzyć z tragiczną informacją, że dzień wcześniej, późnym wieczorem odeszła od nas nasza przesympatyczna „Andzia”, która swoim uśmiechem, radością i szczerością zarażała wszystkich.
Jest Ona wciąż w naszych serach i nie mogliśmy się wówczas, i nadal nie możemy pogodzić się z tym, pozostać obojętni na tę niesprawiedliwość życiową w rocznicę Jej tragicznej śmierci.

Aż 62 uczestników wzięło udział w I memoriale tragicznie zmarłej rok temu, 12–letniej zawodniczki MKS ROKITA Brzeg Dolny – Anżeliki Sowa. 28 dziewczynek i 34 chłopców chciało w ten sposób uczcić przedwczesną śmierć Tej zdolnej i młodej zawodniczki dolnobrzeskiego klubu. Zawody, które odbyły się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu Dolnym, zostały rozegrane systemem grupowo-pucharowym. Każdy z zawodników rozegrał minimum 3 spotkania.

Z pewnością wielką wartością turnieju była, oprócz oczywiście głównego przesłania, pula nagród, które mogli zdobyć uczestnicy tego turnieju. Kwota prawie 8 tys. złotych w nagrodach nie na co dzień pojawia się na turniejach tenisa stołowego. W tym miejscu, chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym darczyńcom – i tym finansowym jak i tym materialnym… Dziękujemy – JESTEŚCIE WIELCY. Dzięki Wam mogliśmy każde dziecko, uczestniczące w turnieju obdarować nagrodą i cieszyć się ich uśmiechem w trakcie dekoracji.

Poniżej przedstawiamy końcowe klasyfikacje oraz zdjęcia z turnieju:
kadetki
kadeci
młodziczki
młodzicy

źródło: Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego Marek Chrabąszcz