W Brzegu Dolnym, w dniu 10 listopada, rozegrano, z udziałem 28 dziewcząt i 43 chłopców, II WTK Kadetów. W kategorii kadetek wygrała Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), która wyprzedziła Wiktorię Riwoń (Rokita Brzeg Dolny). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), 4. Anżelika Sowa (Rokita), 5. Martyna Draczyńska (Rokita), 6. Natalia Wnuk (Orlęta Krosnowice), 7. Aleksandra Breś (Żak Gierałtowiec) i 8. Nikola Skawińska (Wolavia).

W kategorii kadetów najlepszy był Krzysztof Żurawski (AZS UE). który w finale pokonał Piotra Żurawskiego (AZS UE). Dalsze miejsca zajęli: 3. Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice), 4. Bogumił Sobieszek (AZS UE), 5. Franciszek Żygadło (AZS UE), 6. Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), 7. Franciszek Michniacki (Odra Oława) i 8. Radosław Zawada (Salos Dzierżoniów).

Turniej pocieszenia kadetek wygrała Amelia Milnikiel (Górnik), a druga była Karolina Żychowska (Nysa Kłodzko), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Marcin Badowski (Sokół Jerzmanowa), a drugi był Rafał Zajączkowski (Salos).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński  zastępca Kamil Skrzypczak

Zwycięzcy w kategorii kadetek i kadetów wywalczyli prawo startu w II GPP Kadetów (Sępólno Krajeńskie 29.11-1.12). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Kadetów mają: Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śl.), Liliana Przybył (Rokita), Julia Furman (AZS UE), Karolina Podyma (Śnieżnik), Malwina Jarecka (AZS UE) i Kacper Głazowski (Granit).

II WTK Kadetów 14×4 klasyfikacja                   II WTK Kadetek 8×4 klasyfikacja

II WTK Kadetek 8×4 grupy

II WTK Kadetów 14×4 grupy A-H                        II WTK Kadetów 14×4 grupy I-P

II WTK Kadetów 14×4 główny                            II WTK Kadetów 14×4 pocieszenia

II WTK Kadetek 8×4 główny                                  II WTK Kadetek 8×4 pocieszenia