Strona główna Uncategorized Karolina Podyma i Stanisław Wnęk najlepsi w II WTK Juniorów

Karolina Podyma i Stanisław Wnęk najlepsi w II WTK Juniorów

687

W Wołowie, w dniu 17 listopada, rozegrano, z udziałem 29 dziewcząt i 38 chłopców, II WTK Juniorów. W kategorii juniorek wygrała Karolina Podyma (Śnieżnik Stronie Śl.), która wyprzedziła Paulę Podymę (Śnieżnik). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Julia Girulska (AZS UE Wrocław), 4. Natalia Gaworska (AZS UE), 5. Malwina Jarecka (AZS UE), 6. Anżelika Sowa (Rokita Brzeg Dolny), 7. Wiktoria Riwoń (Rokita) i 8. Liliana Przybył (Rokita).

W kategorii juniorów najlepszy był Stanisław Wnęk (AZS UE). który w finale pokonał Franciszka Żygadło (AZS UE). Dalsze miejsca zajęli: 3. Kacper Głazowski (Granit Strzelin), 4. Piotr Żurawski (AZS UE), 5. Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), 6. Oskar Jadach (LZS SKS Raszówka), 7. Krzysztof Żurawski (AZS UE) i 8. Adam Goleński (Odra Głoska).

Turniej pocieszenia juniorek wygrała Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), a druga była Alicja Kaczan (Wolavia), natomiast u juniorów w turnieju pocieszenia najlepszy był Patryk Gałowski (Orlęta Krosnowice), a drugi był Mateusz Brzostek (Sparta Lubań).

Sędzia Główny Andrzej Siwek     zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii juniorek i juniorów wywalczyli prawo startu w II GPP Juniorów (Ostróda 6-8.12). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Juniorów mają: Elżbieta Kwiatkowska (Rokita), Zuzanna Gaworska (AZS UE), Milena Chrabąszcz (Rokita), Julia Furman (AZS UE) i Jakub Matkowski (ULKS Ciechów).

II WTK Juniorów 12×4 klasyfikacja                 II WTK Juniorek 8×4 klasyfikacja

II WTK Juniorów 12×4 grupy A-H                     II WTK Juniorów 12×4 grupy I-L

II WTK Juniorek 8×4 grupy

II WTK Juniorów 12×4 główny

II WTK Juniorów 12×4 pocieszenia

II WTK Juniorek 8×4 główny

II WTK Juniorek 8×4 pocieszenia