W Wołowie w dniu 5 grudnia, z udziałem 12 dziewczynek i 25 chłopców, rozegrano II WTK Żaków. W kategorii żaczek wygrała Julia Zalewska (Granit Strzelin), która wyprzedziła Julię Bednarczyk (Sokół Jerzmanowa). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Zofia Zając (AZS UE Wrocław), 4. Aurelia Popów (Odra Oława), 5. Martyna Leśko (Sokół), 6. Judyta Michalska (Orlęta Krosnowice), 7. Amelia Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) i 8. Zofia Hołodniuk (Wolavia Wołów).

W kategorii żaków najlepszy był Błażej Paszkiewicz (LZS Włosień), który w finale pokonał 3:1 Jakuba Molińskiego (Rokita). Dalsze miejsca zajęli: 3. Antoni Flis (AZS UE), 4. Marcel Skiba (Lider Milicz), 5. Anatol Wilk (Wolavia), 6. Szymon Gądek (AZS UE), 7. Jakub Serafinowicz (Sudety Międzylesie) i 8. Kajetan Budasz (Granit).

Turniej pocieszenia żaczek wygrała Zuzanna Neter (Sudety), a druga była Kaja Czubala (Sudety), natomiast u młodzików w turnieju pocieszenia najlepszy był Bartosz Pajkert (Odra O.), a drugi był Stanisław Świncicki (GOKIS Kąty Wr.).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał Sędzia Główny, Tomasz Wapiński.

Zwycięzcy w kategorii żaczek i żaków wywalczyli prawo startu w II GPP Żaków (Sępólno Krajeńskie 17-19.12). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Żaków mają: , Nicol Bartoszko (AZS UE) i Miłosz Grocholski (AZS UE). Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w II WTK, w mają prawo udziału w turniejach eliminacyjnych do turnieju II GPP.