W Brzegu Dolnym w dniu 27 września, z udziałem tylko 17 dziewczynek i 15 chłopców rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Żaków.

Tytuł mistrzowski wśród żaczek wywalczyła Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), wicemistrzynią została Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny), a brązowe medale zdobyły: Lena Smolarek (Rokita) i Maja Wojtyła (niestowarzyszona). Na miejscach 5-8. uplasowały się: Gabriela Pulecka (Rokita), Marika Chrąchol (Rokita), Anna Zając (GOKIS Kąty Wr.) i Judyta Ciszewska (Orlęta Krosnowice).

W kategorii żaków tytuł zdobył Krzysztof Wnęk Granit Strzelin), wicemistrzostwo wywalczył Dawid Staniowski (Odra  Głoska), a brązowe medalami zostali nagrodzeni: Sebastian Sowa (Rokita) i Krzysztof Bogusz (GOKIS). Miejsca 5-8. zajęli: Miłosz Grocholski (AZS UE Wrocław), Miłosz Kuboszek (AZS UE), Patryk Mruk (Odra Oława) i Jakub Moliński (Rokita).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński

Limity do Mistrzostw Polski żaków (Grodzisk Mazowiecki 10-11 października) wywalczyli: Anna Zając i Gabriela Pułecka oraz Dawid Staniowski i Krzysztof Bogusz. Z listy rankingowej limit do mistrzostw Polski Żaków mają: Anna Ulatowska, Zuzanna Bazylewska i Krzysztof Wnęk.

IMW singiel żaczek eliminacje                           IIMW singiel żaków eliminacje

IMW singiel żaczek pocieszenia                        IMW singiel żaków pocieszenia

IMW singiel żaczek mistrzostwo                       IMW singiel żaków mistrzostwo

IMW singiel żaczek klasyfikacja                          IIMW singiel żaków klasyfikacja