Zupełnie dobrze spisali się reprezentanci Dolnego Śląska, a zwłaszcza dziewczęta, na rozgrywanej w dniach 24-27 w Kraśniku Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Bohaterka dolnośląskiej ekipy została Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śl.), która zdobyła dwa brązowe medale; w grze pojedynczej stanęła na najniższym stopniu podium oraz w deblu wraz Ewą Krakowiak (GKTS Gdańsk) także stała na tym samym stopniu podium. Nieco wyżej, bo na drugim stopniu podium (srebrny medal) w grze podwójnej stanęła  Julia Furman (AZS UE Wrocław), grająca w parzę z Wiktorią Wróbel (MRKS Gdańsk). Czwarty medal wywalczyła Liliana Przybył (Rokita Brzeg Dolny), która grając w parze Aleksandrą Guzik (Gryf Gdów) także zajęła miejsce na trzecim stopniu podium (brązowy medal). Gratulacje i wielkie brawa dla medalowych dziewczyn !!!  Brawa też dla  trenerów z tych klubów ! Bardzo wartościowy wynik uzyskali także: Kacper Głazowski Granit Strzelin), Julia Furman i Malwina Jarecka (AZS UE), którzy turniej singlowy zakończyli na miejscach 5-8.

Pozostali nasi reprezentanci w grze pojedynczej uplasowali się na następujących pozycjach: 9-16. Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów), 17-24. Piotr żurawski (AZS UE), 25-32. Liliana Przybył, 33-48. Wiktoria Riwoń (Rokita), Magdalena Bojanowska (Rokita) i Mikołaj Nawrot (LZS Sady Wierzchowice). W grach podwójnych pozostali Dolnoślązacy zakończyli turniej deblowy na pozycjach: 9-16. M.Jarecka / O.Wątor, P.Żurawski / K.Gryk i K.Głazowski / I.Franc, 17-31. W.Riwoń / M.Bojanowska, P.Hołodniuk / A.Kozak.  W grach mieszanych uzyskano następujące wyniki: 5-8. A.Kulczycki / P.Krysińska, 9-16. K.Głazowski / J.Furman i M.Domin / L.Przybył, 33-60. M.Nawrot / W.Riwoń, P.Żurawski / M.Jarecka, J.Kurek / M.Bojanowska, D.Pyśk / P.Hołodniuk.

ranking dolnośląski kadetek końcowy         ranking kadetów końcowy

W turnieju drużynowym nie udało się żadnej naszej drużynie dotrzeć do strefy medalowej. Najbliżej były zespoły Rokity Brzeg Dolny i AZS UE Wrocław, które po wygraniu swoich grup uległy rywalkom w ćwierćfinale (Rokita 1:3 z Bronowianką I Kraków, a AZS UE 1:3 z Politechniką Rzeszów). Dało to im miejsca w przedziale  5-7. Chłopcy AZS UE Wrocław zajęli w grupie drugie miejsce, co dało im w końcowej klasyfikacji miejsce 9-16.