W Brzegu Dolnym, w dniu 7 września, rozegrano, z udziałem 26 dziewcząt i 37 chłopców, I WTK Kadetów. W kategorii kadetek wygrała Malwina Jarecka (AZS UE Wrocław), która wyprzedziła Magdalenę Bojanowską (Rokita Brzeg Dolny). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Anżelika Sowa (Rokita), 4. Wiktoria Riwon (Rokita), 5. Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), 6. Paulina Hołodniuk (Wolavia Wołów), 7. Martyna Draczyńska (Rokita) i 8. Natalia Wnuk (Orlęta Krosnowice).

W kategorii kadetów najlepszy był Franciszek Żygadło (AZS UE), który w finale pokonał Mikołaja Kaciubę (Górnik Polkowice). Dalsze miejsca zajęli: 3. Piotr Żurawski (AZS UE), 4. Bogumił Sobieszek (AZS UE), 5. Krzysztof Żurawski (AZS UE), 6. Wiktor Ulatowski (Wolavia), 7. Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin) i 8. Franciszek Michniacki (Odra Oława).

Turniej pocieszenia kadetek wygrała Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie), a druga była Alicja Kaczan (Wolavia), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Radosław Zawada (Salos Dzierżoniów), a drugi był Szymon Jurek (Granit).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński        zastępca Marek Chrabąszcz

Zwycięzcy w kategorii kadetek i kadetów wywalczyli prawo startu w I GPP Kadetów (Kraków 27-29 września). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Kadetów mają: Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie), Liliana Przybył (Rokita), Julia Furman (AZS UE), Karolina Podyma (Śnieżnik), Kacper Głazowski (Granit) i Damian Gruszka (KTS Jelenia Góra).

I WTK Kadetek 8×4 klasyfikacja      I WTK Kadetóow 10×4 klasyfikacja

I WTK Kadetów 10×4 grupy A-Hwyniki końcowe

I WTK Kadetów 10×4 grupy I-J – wyniki końcowe

I WTK Kadetek 8×4 grupy – wyniki końcowe

I WTK Kadetów 10×4 głównywyniki końcowe

I WTK Kadetów 10×4 pocieszenia – wyniki końcowe

I WTK Kadetek 8×4 głównywyniki końcowe

I WTK Kadetek 8×4 pocieszenia – wyniki końcowe