Na rozgrywanym w Drzonkowie Mini Drzonków Cup 2019 Dolnoślązacy wystąpili w czołowych rolach. W turnieju drużynowym kadetek Śnieżnik Stronie  Śląskie (K.Podyma, P.Krysińska) okazał się najlepszy, a na drugim miejscu był AZS UE Wrocław (J.Furman, M.Jarecka). W kategorii żaczek zwycięstwo odniosła Wolavia Wołów (A.Ulatowska, Z.Bazylewska). Wśród młodziczek wygrał kombinowany zespół (N.Gaworska, K.Hołda). a u młodzików AZS UE Wrocław (F.Żygadło, T.Heinke, K.Wnęk) był trzeci, podobnie trzeci był AZS UE (P.Żurawski, B.Sobieszek, K.Żurawski) w kadetach. W turnieju indywidualnym najlepiej spisały się nasze kadetki, które zajęły trzy pierwsze miejsca: 1. Paula Krysińska, 2. Julia Furman, 3. Karolina Podyma oraz 7-8. Malwina Jarecka.  W kategorii młodziczek najlepsza była Natalia Gaworska, a wśród żaczek  wygrała Anna Ulatowska, a Zuzanna Bazylewska była na pozycjach 7-8. Na podium stanęli jeszcze: 3. Piotr Żurawski w kadetach oraz 2. Franciszek Żygadło i 3. Krzysztof Żurawski w młodzikach. Dodatkowo turniej deblowy open wygrała para P.Krysińska/K.Podyma.