W Wołowie w dniu14 listopada, z udziałem 19 dziewcząt i 36 chłopców, rozegrano II WTK Kadetów. W kategorii kadetek wygrała Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która wyprzedziła Marikę Chrąchol (Rokita Brzeg Dolny). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Natalia Bartoszko (AZS UE Wrocław), 4. Sandra Murawska (AZS UE). 5. Zuzanna Bazylewska (Rokita), 6 Gabriela Pułecka (Rokita), 7. Lena Kowalska (Lider Milicz) i 8. Lena Smolarek (Rokita).

W kategorii kadetów najlepszy był Wiktor Ulatowski (Wolavia), który w finale pokonał Dawida Malarza (AZS UE). Dalsze miejsca zajęli: 3. Dawid Staniowski (Odra Głoska. 4. Jakub Staszczyk (Wolavia), 5. Tymoteusz Heinke (AZS UE), 6. Miłosz Grocholski (AZS UE), 7. Stanisław Staniowski (Odra) i 8. Arkadiusz Kornecki (Topspin Dzierżoniów).

Turniej pocieszenia kadetek wygrała Agnieszka Babiarczyk (Zagłębie Lubin), a druga była Zuzanna Borowska (GOKIS Kąty Wr.), natomiast u młodzików w turnieju pocieszenia najlepszy był Karol Kalisz (Wolavia), a drugi był Sebastian Sowa (Rokita).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński    zastępca Monika Kwiatkowska

Zwycięzcy w kategorii kadetek i kadetów wywalczyli prawo startu w II GPP Kadetów (Zielona Góra 10-12.12). Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w II WTK, w mają prawo udziału w dodatkowych kwalifikacja do turnieju II GPP. Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Kadetów mają: Natalia Gaworska (AZS UE), Nikola Skawińska (Wolavia), Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin) i Franciszek Żygadło (AZS UE).