W Brzegu Dolnym w dniu 13 lutego, z udziałem 25 dziewcząt i 35 chłopców rozegrano II WTK Kadetów. W kategorii kadetek wygrała Anżelika Sowa (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Magdalenę Bojanowską (Rokita). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), 4. Hanna Zając (AZS UE Wrocław), 5. Sandra Murawska (Lider Milicz), 6. Zuzanna Bazylewska (Rokita), 7. Alicja Kaczan (Wolavia), 8. Natalia Wnuk (Orlęta Krosnowice).

W kategorii kadetów najlepszy był Franciszek Żygadło (AZS UE). który w finale pokonał Wiktora Ulatowskiego (Wolavia). Dalsze miejsca zajęli: 3.Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), 4. Dawid Malarz (AZS UE), 5. Jakub Staszczyk (Wolavia), 6. Tymoteusz Heinke (AZS UE), 7. Kuba Gaweł-Karwatka (AZS UE) i 8. Szymon Jurek (Granit).

Turniej pocieszenia kadetek wygrała Lena Smolarek (Rokita), a druga była Zuzanna Borowska (GOKiS Kąty Wr.), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Karol Kalisz (Wolavia), a drugi był Szymon Zając (Górnik Polkowice).

Sędzia Główny Andrzej Siwek  zastępca Kamil Skrzypczak

2 WTK kadetek klasyfikacja                                 2 WTK kadetów klasyfikacja

2 WTK kadetek główny                                        2 WTK kadetów główny

2 WTK kadetek                                                2 WTK kadetów pocieszenia

2 WTK kadetek grupy                                        2 WTK kadetów grupy

Zwycięzcy w kategorii kadetek i kadetów wywalczyli prawo startu w II GPP Kadetów (Kraków 5-7.03). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Kadetów mają: Liliana Przybył (Rokita), Malwina Jarecka (AZS UE), Natalia Gaworska (AZS UE), Paulina Hołodniuk (Wolavia), Wiktoria Riwoń (Rokita), Piotr Żurawski (AZS UE), Krzysztof Żurawski (AZS UE) i Mikołaj Kaciuba (Górnik).