W Brzegu Dolnym, z udziałem 29 dziewcząt i 42 chłopców, rozegrano II WTK Juniorów. W kategorii juniorek wygrała Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), która wyprzedziła Zuzannę Gałkę (GOKIS Kąty Wrocławskie). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Malwina Jarecka (AZS UE), 4. Wiktoria Riwoń (Rokita Brzeg Dolny), 5. Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), 6. Liliana Przybył (Rokita), 7. Karolina Podyma (Impuls Kłodzko), 8. Sandra Murawska (Lider Milicz).

W kategorii juniorów najlepszy był Kacper Głazowski (Granit Strzelin). który w finale pokonał Franciszka Żygadło (AZS UE). Dalsze miejsca zajęli: 3. Piotr Klimek (Zenit Międzybórz, 4. Krzysztof Wnęk (Granit), 5. Mikołaj Stodolica (Salos Dzierżoniów), 6. Mikołaj Nawrot (Lider), 7. Łukasz Paciorek (Salos) i 8. Konrad Kwiatkowski (Impuls).

Turniej pocieszenia juniorek wygrała Natalia Wnuk (Orlęta Krosnowice), a druga była Marika Chrąchol (Rokita), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Brajan Szymkowiak (Lider), a drugi był Radosław Zawada (Salos).

Sędzia Główny Andrzej Siwek  zastępca Kamil Skrzypczak

2 WTK juniorek klasyfikacja         2 WTK juniorów  klasyfikacja

2 WTK juniorek 9×4 grupy

2 WTK juniorów 14×4 grupy A-H      2 WTK juniorów 14×4 grupy I-N

2 WTK juniorek 9×4 główny                 2 WTK juniorów 14×4 główny

2 WTK juniorek 9×4 pocieszenia          2 WTK juniorów 14×4 pocieszenia

Zwycięzcy w kategorii juniorek i juniorów wywalczyli prawo startu w II GPP Juniorów (Sępólno Krajeńskie 26-28.02). Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w II WTK, w mają prawo udziału w turniejach eliminacyjnych do turnieju II GPP. Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Juniorów mają: Zuzanna Gaworska (AZS UE), Elżbieta Kwiatkowska (Rokita), Julia Furman (AZS UE), Paula Krysińska (AZS UE), Jakub Matkowski (ULKS Ciechów)i Stanisław Wnęk (Granit).