W Brzegu Dolnym w dniu 4 listopada rozegrano II WTK Juniorów. W kategorii Juniorek wygrała Milena Chrabąszcz (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Aleksandrę Wiśniewską (Rokita). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie), 4. Nina Ossowska (Rokita), 5. Zuzanna Gałka (GOKIS Kąty Wrocławskie),  6. Julia Furman (AZS UE Wrocław), 7. Liliana Przybył (Rokita) i 8. Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice). W kategorii juniorów najlepszy był Stanisław Wnęk (AZS UE), który w finale pokonał Piotra Żurawskiego (AZS UE). Dalsze miejsca zajęli: 3. Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), 4. Adam Goleński (Odra Głoska), 5. Oskar Jadach (LZS SKS Raszówka), 6. Kacper Głazowski (Granit Strzelin), 7. Adam Ucherek (Odra) i 8. Krzysztof Żurawski (AZS UW). Turniej pocieszenia juniorek wygrała Karolina Chmara (Żak  Gierałtowiec), a druga była Aleksandra Breś (Żak), natomiast u juniorów w turnieju pocieszenia najlepszy był Michał Czech (Żak), który wyprzedził Jakuba Żuberka (Zenit).

Sędzia Główny Andrzej Siwek              zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii juniorek i juniorów wywalczyli prawo startu w II GPP Juniorów (Ostróda 23-25 listopada). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Juniorów mają: Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), Anna Węgrzyn (AZS UE), Zuzanna Gaworska (AZS UE), Elżbieta Kwiatkowska (Rokita), Julia Girulska (AZS UE), Jakub Matkowski (AZS UE) i Norbert Wojtyła (Odra).

II WTK juniorek 10×4 klasyfikacja                    II WTK juniorów 10×4 klasyfikacja

II WTK juniorek 10×4 grupy                                  II WTK juniorów 10×4 grupy

II WTK juniorek 10×4 główny                               II WTK juniorów 10×4 główny

II WTK juniorek 10×4 pocieszenia                       II WTK juniorów 10×4 pocieszenia