W Wołowie w dniu 7 października rozegrano I WTK Żaków. W kategorii żaczek wygrała Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Liwię Skawińską (Wolavia Wołów). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3-4. Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice) i Lena Łuczak (GOKIS Kąty Wrocławskie), 5-8. Małgorzata Kubera (Wolavia), Marika Chrąchol (Rokita), Anna Zając (GOKIS) i Zuzanna Borowska (GOKIS). W kategorii żaków najlepszy był Dawid Malarz (AZS UE Wrocław), który w finale pokonał Adriana Ścianę (Górnik). Dalsze miejsca zajęli: 3-4. Szymon Trybała (Odra Głoska) i Wiktor Sulej-Michalski (Wratislavia Wrocław), 5-8. Sebastian Sowa (Rokita), Mikołaj Nowak (Wratislavia), Dawid Staniowski (Odra) i Stanisław Staniowski (Odra). Turniej pocieszenia żaczek wygrała Amelia Pietrzak (Górnik), a druga była Maja Bensz (Granit Strzelin), natomiast u żaków w turnieju pocieszenia najlepszy był Kaleb Bartczak (Wratislavia), który wyprzedził Artura Podskarbiego (Żak Gierałtowiec).

Sędzia Główny Andrzej SIWEK              zastępca Tomasz WAPIŃSKI

Zwycięzcy w kategorii żaczek i żaków wywalczyli prawo startu w I GPP Żaków (Zielona Góra 19-21 października). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Żaków jeszcze mają: Anna Ulatowska (Wolavia), Julia Zaguła (Rokita), Sara Wojciechowska (GOKIS), Franciszek Żygadło (AZS UE), Krzysztof Wnęk (Granit) i Jakub Staszczyk (Wolavia).

I WTK Zaczek 4×4 grupy                                           I WTK Żaków 6×4 grupy

I WTK Zaczek 4×4 główny                                     I WTK Żaków 6×4 główny

I WTK Zaczek 4×4 pocieszenia                                 I WTK Żaków 6×4 pocieszenia

I WTK Zaczek 4×4 klasyfikacja                                I WTK Żaków 6×4 klasyfikacja