W Brzegu Dolnym w dniu 16 września rozegrano I WTK Kadetów. W kategorii kadetek wygrała Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie), która wyprzedziła Natalię Gaworską (AZS UE Wrocław). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3-4. Liliana Przybył (Rokita Brzeg Dolny) i Malwina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), 5-8.Martyna Draczyńska (Rokita), Karolina Podyma (Śnieżnik), Natalia Kurzela (Orlęta Krosnowice) i Aleksandra Satława (Orlęta). W kategorii kadetów najlepszy był Kacper Głazowski (Granit Strzelin), który w finale pokonał Kacpra Szymczak-Pomianowskiego (Odra Głoska). Dalsze miejsca zajęli: 3-4. Mikołaj Stodolica (Salos Dzierżoniów) i Wiktor Ulatowski (Wolavia Wołów), 5-8. Mikołaj Kaciuba (Górnik Polkowice), Bogumił Sobieszek (AZS UE), Franciszek Żygadło (AZS UE) i Piotr Żurawski (AZS UE). Turniej pocieszenia kadetek wygrała Katarzyna Suława (Sudety Międzylesie), a druga była Daria Sudomirska (Żak Gierałtowiec), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Mateusz Żukowski (Górnik), który wyprzedził Piotra Truchela (Impuls Kłodzko).

Sędzia Główny Andrzej SIWEK                zastępca Tomasz WAPIŃSKI

Zwycięzcy w kategorii kadetek i kadetów wywalczyli prawo startu w I GPP Kadetów (Kraków 12-14 października). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Kadetów jeszcze mają: Zuzanna Gałka (GOKIS Kąty Wrocławskie), Aleksandra Wiśniewska (Rokita), Julia Furman (AZS UE), Stanisław Wnęk (AZS UE) i Piotr Klimek (Zenit Międzybórz).

I WTK kadetek 10×4 klasyfikacja               I WTK Kadetów 12×4 klasyfikacja

I WTK kadetek 10×4 główny                      I WTK Kadetów 12×4 główny

I WTK kadetek 10×4 pocieszenia                I WTK Kadetów 12×4 pocieszenia

I WTK kadetek 10×4 grupy                          I WTK Kadetów 12×4 grupy