W Brzegu Dolnym, w dniu 15 września, rozegrano, z udziałem 24 dziewcząt i 31 chłopców, I WTK Juniorów. W kategorii juniorek wygrała Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), która wyprzedziła Karolinę Podymę (Śnieżnik Stronie Śl.). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Paula Krysińska (Śnieżnik), 4. Malwina Jarecka (AZS UE), 5. Zuzanna Gałka (GOKIS Kąty Wr.), 6. Wiktoria Riwoń (Rokita Brzeg Dolny), 7. Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice) i 8. Liliana Przybył (Rokita).

W kategorii juniorów najlepszy był Stanisław Wnęk (AZS UE). który w finale pokonał Adama Goleńskiego (Odra Głoska). Dalsze miejsca zajęli: 3. Kacper Głazowski (Granit Strzelin), 4. Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), 5. Piotr Żurawski (AZS UE), 6. Franciszek Żygadło (AZS UE), 7. Mikołaj Stodolica (Salos Dzierżoniów) i 8. Paweł Sielski (GOKIS).

Sędzia Główny Tomasz Wapiński        zastępca Marek Chrabąszcz

Turniej pocieszenia juniorek wygrała Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), a druga była Wiktoria Buczkowska (Wratislavia Wrocław), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Bartosz Jałowiecki (Górnik Polkowice), a drugi był Mikołaj Ryglicki (Górnik).

Zwycięzcy w kategorii juniorek i juniorów wywalczyli prawo startu w I GPP Juniorów (Gorzów Wlkp. 11-13 października). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w I GPP Juniorów mają: Zuzanna Gaworska (AZS UE), Elżbieta Kwiatkowska (Rokita), Milena Chrabąszcz (Rokita), Julia Girulska (AZS UE), Julia Furman (AZS UE), Jakub Matkowski (ULKS Ciechów) i Oskar Jadach (LZS SKS Raszówka).

I WTK juniorek 8×4 klasyfikacja             I WTK juniorów 10×4 klasyfikacja

I WTK juniorow 10×4 grupy A-H – wyniki końcowe

I WTK juniorow 10×4 grupy I_J– wyniki końcowe

I WTK juniorek 8×4 grupy– wyniki końcowe

I WTK juniorow 10×4 glowny– wyniki końcowe

I WTK juniorow 10×4 pocieszenia – wyniki końcowe

I WTK juniorek 8×4 glowny – wyniki końcowe

I WTK juniorek 8×4 pocieszenia – wyniki końcowe