Doskonale spisał się Franciszek Żygadło (AZS UE Wrocław), na rozgrywanym w dniach 19-21 października w Zielonej Górze, I GPP Żaków. Franek stanął na najwyższym stopniu podium potwierdzając, że jest najlepszym żakiem w kraju. Gratulacje dla Franka i trenera Bańkosza !!  W pierwszej ósemce jeszcze zagrała Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która ostatecznie zajęła piąte miejsce. W pierwszej szesnastce turniej jeszcze zakończył Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), plasując się na 11. pozycji.  W turnieju głównym  jeszcze wystąpiła Julia Zaguła (Rokita Brzeg Dolny) kończąc zawody w przedziale miejsc 21-24. W turnieju grupowym zagrali i zajęli następujące miejsca: 33-40. Zuzanna Bazylewska (Rokita), Sara Wojciechowska (GOKIS Kąty Wrocławskie) i Małgorzata Kubera (Wolavia), 41-48. Liwia Skawińska (Wolavia), Jakub Staszczyk (Wolavia) i Dawid Malarz (AZS UE), 57-64. Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice), Tymoteusz Heinke (AZS UE) i Adrian Ściana (Górnik).

W turnieju eliminacyjnym zagrali: Lena Łuczak (GOKIS), Zuzanna Borowska (GOKIS), Lena Riwoń (Rokita), Maja Wojtyła (Rokita) i Sebastian Sowa (Rokita).

ranking żaczek po I WTK_GPP                ranking żaków po I WTK_GPP

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zakończyli GPP Żaków na pozycjach 1-32 uzyskali imienny limit do startu w II GPP.