Bardzo dobrze wypadły dolnośląskie szkolne drużyny na, rozgrywanych w dniach 17-18 maja w Rawie Mazowieckiej, Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych. Zwycięzcy Dolnośląskich Igrzysk Dzieci (klasy 1-6 szkoły podstawowej) zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców stanęłi na podium tych zawodów.

W kategorii dziewcząt drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Wołowa (Liliana Przybył i Paulina Hołodniuk, opiekun Piotr Przybył) zajęła drugie miejsce, ustępując  tylko zespołowi SP 2 z Grodziska Mazowieckiego.  W turnieju chłopców drużyna ZSP z Wysokiej (Piotr i Krzysztof Żurawscy, opiekun Tadeusz Żurawski) wywalczyła trzecią pozycję za zespołami SP SMS Jarosław i SP 4 z Lidzbarka Warmińskiego. Gratulacje dla zawodniczek i zawodników oraz ich opiekunów !