We Wrocławiu, w dniu 20 lutego, rozegrano finałowy turniej mężczyzn Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu Dolnego Śląska. Zwycięzcą tego turnieju i zdobywcą dolnośląskiego Pucharu została drużyna KTS I Wolbromek. W turnieju rozegrano następujące mecze: AZS UE I Wrocław – Zenit I Międzybórz 4:2, KTS I Wolbromek – Zenit I Międzybórz 4:0 i KTS I Wolbromek – AZS UE I Wrocław 4:0. Drużyna z Wolbromka (w składzie: Tomasz Durajczyk, Cezary Czaja i Maciej Łuczyk) zwyciężyła w dolnośląskim Pucharze Polski już trzeci raz z rzędu i po raz kolejny będzie reprezentować nasze województwo w centralnych półfinałach Drużynowego Pucharu Polski.

W kategorii kobiet dolnośląski puchar zdobył zespół AZS UE I Wrocław, który w finale (5 lutego) pokonał 4:2 drugi zespół tego klubu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w centralnych rozgrywkach.