W Brzegu Dolnym, z udziałem 23 kobiet i 53 mężczyzn, rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorów. Niekwestionowaną Gwiazdą Mistrzostw została Natalia Bajor (AZS UE), która zdobyła trzy tytuły mistrzowskie, w singlu, w deblu i mikście. W mężczyznach brylował, grający w niezwykle widowiskowym stylu, Michał Murawski (AZS UE), który wywalczył tytuł mistrzowski w singlu, a także zdobył złoty medal w deblu oraz srebrny w mikście. Do wyróżniających się w mistrzostwach należeli jeszcze: Julia Szymczak z AZS UE (złoto w deblu, srebro w singlu i mikście), Elżbieta Kwiatkowska z Rokity Brzeg Dolny (srebro w deblu, brąz w singlu i mikście), Zuzanna Gaworska z AZS UE (brąz w singlu, deblu i mikście), Andrzej Furman z ULKS Ciechów (złoto w deblu i mikście) i Michał Walencki z Wolavii Wołów (srebro w deblu i brąz w mikście).

Medaliści mistrzostw: singiel seniorek: 1. Natalia Bajor, 2. Julia Szymczak, 3-4. Zuzanna Gaworska  i Elżbieta Kwiatkowska, singiel seniorów: 1. Michał Murawski, 2. Maciej Łuczyk (KTS Wolbromek), 3-4. Mikołaj Grzębka (Odra Głoska) i Tomasz Durajczyk (KTS Wolbromek), debel seniorek: 1. N.Bajor / J.Szymczak, 2. E.Kwiatkowska / M.Chrabąszcz (Rokita), 3-4. J.Girulska (AZS UE) / A.Paszek (niestowarzyszona) i Z.Gaworska / J.Furman (AZS UE), debel seniorów: 1. A.Furman / M.Murawski, 2. M.Walencki / W.Kotyl (Odra), 3-4. J.Matkowski (Ciechów) / S.Wnęk (AZS UE) i W.Walencki (Wolavia) / R.Girulski (niestowarzyszony), mikst: 1. A.Furman / N.Bajor, 2. M.Murawski / J.Szymczak, 3-4. N.Wojtyła (Odra) / Z.Gaworska i M.Walencki / E.Kwiatkowska.

Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Seniorów (Białystok 28.02-1.03) wywalczyli: Julia  Girulska i Michał Murawski, a z Dolnego Śląska oprócz nich z listy rankingowej PZTS po III GPP/WTK w mistrzostwach Polski wystartują jeszcze: Natalia Bajor, Katarzyna Węgrzyn, Anna Węgrzyn, Julia Szymczak, Elżbieta Kwiatkowska i Michał Bańkosz.

Sędzia Główny Tomasz Wapiński             zastępca Kamil Skrzypczak

IMW singiel seniorek na 24 klasyfikacja   IMW singiel seniorów na 64 klasyfikacja

IMW debel seniorek na 12 klasyfikacja       IMW debel seniorów na 32 klasyfikacja

IMW mikst na 24 klasyfikacja

IMW singiel seniorek na 24 mistrzostwo

IMW debel seniorek na 12                                       IMW debel seniorów na 32

IMW mikst na 24

IMW singiel seniorek na 24 kwalifikacje    IMW singiel seniorów na 64 kwalifikacje i mistrzostwa