Znakomity występ podczas rozegranych w Rzeszowie Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików odnotowali Dawid Staniowski i drużyna MKS Rokity Brzeg Dolny. Wychowanek LKS Odry Głoski wywalczył tytuł Mistrza Polski w grze podwójnej grając w parze z Mateuszem Wiśniewskim (MKS Czechowice-Dziedzice). Na podkreślenie zasługuje fakt, że złoci medaliści w meczu finałowym przegrywali już 0:2 w setach, aby ostatecznie zwyciężyć 3:2 (w czwartym i piątym secie wygrywając do 10). Tej odrobiny szczęścia zabrakło drużynie młodziczek MKS Rokity Brzeg Dolny w składzie Marika Chrąchol, Gabriela Pułecka i Lena Smolarek – świeżo upieczonym Wicemistrzynią Polski. Nasza zespół w bardzo dobrym stylu dotarła do finału zmagań drużynowych, gdzie po bardzo zaciętym pojedynku uległ minimalnie gospodynią turnieju Politechnice Rzeszowskiej.
Poniżej przedstawiamy miejsca Dolnoślązaków w poszczególnych konkurencjach:

Gra pojedyncza młodziczek
5-8. PUŁECKA Gabriela (MKS Rokita Brzeg Dolny)
9-16. CHRĄCHOL Marika (MKS Rokita Brzeg Dolny)
9-16. BAZYLEWSKA Zuzanna (MKS Wolavia Wołów)
17-24. SMOLAREK Lena (MKS Rokita Brzeg Dolny)
25-32. ZALEWSKA Julia (TKS Granit Strzelin)
33-48. WOJTYŁA Maja (MKS Wolavia Wołów)

Gra pojedyncza młodzików
5-8. STANIOWSKI Dawid (LKS Odra Głoska)
25-32. OPERACZ Kuba (KU AZS UE Wrocław)
33-48. GROCHOLSKI Miłosz (LKS Odra Głoska)
49-64. FLIS Antoni (KU AZS UE Wrocław)

Gra podwójna młodziczek
5-8. BAZYLEWSKA Zuzanna / KULCZYCKA Wanessa (Gorzovia Gorzów Wielkopolski)
5-8. CHRĄCHOL Marika / KWAŚNICKA Zuzanna (UKS MOSiR Dukla)
9-16. PUŁECKA Gabriela / SMOLAREK Lena
17-32. WOJTYŁA Maja / ZALEWSKA Julia

Gra podwójna młodzików
1. STANIOWSKI Dawid / WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS Czechowice-Dziedzice)
17-32. GROCHOLSKI Miłosz / SADOWSKI Daniel (UKS Lis Sierakowice)
17-32. OPERACZ Kuba / FLIS Antoni

Gra drużynowa młodziczek
2. MKS Rokita Brzeg Dolny (CHRĄCHOL Marika, PUŁECKA Gabriela, SMOLAREK Lena)
5-8. MKS Wolavia Wołów (BAZYLEWSKA Zuzanna, WOJTYŁA Maja, SKAWIŃSKA Liwia, STOLARZ Hanna)
17-24. TKS Granit Strzelin (ZALEWSKA Julia, ROGAN Antonina)