W Brzegu Dolnym w dniu 24 kwietnia, z udziałem 22 dziewcząt i 29 chłopców rozegrano  Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Ślaska Młodzików. W kategorii młodziczek tytuł mistrzowski wywalczyła Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), wicemistrzynią została Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny), a brązowe medale zdobyły: Gabriela Pułecka (Rokita) i Natalia Bartoszko (AZS UE Wrocław). Na miejscach 5-8 turniej zakończyły: Nicol Bartoszko (AZS UE), Lena Kowalska (Lider Milicz), Marika Chrąchol (Rokita) i Maja Wojtyła (Wolavia).

U młodzików po tytuł mistrzowski sięgnął Franciszek Żygadło (AZS UE), wicemistrzostwo zdobył Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), a brązowe medale dla Jakuba Staszczyka (Wolavia) i Dawida Malarza (AZS UE). Na miejscach 5-8 uplacowali się: Szymon Trybała (Odra Głoska), Stanisław Staniowski (Odra), Tymoteusz Heinke (AZS UE) i Dawid Staniowski (Odra).

W grach podwójnych medale zdobyli: młodziczki – 1. A.Ulatowska / Z.Bazylewska, 2. N.Bartoszko / N.Bartoszko, 3-4. M.Chrąchol / A.Pietrzak (Górnik Polkowice) i L.Smolarek (Rokita) / G.Pułecka.

młodzicy – 1. F.Żygadło / D.Malarz, 2. K.Wnęk / J.Staszczyk, 3-4. D.Staniowski / S.Staniowski i T.Heinke / S.Trybała.

Limity do Mistrzostw Polski wywalczyli: Stanisław Staniowski i Dawid Malarz oraz Zuzanna Bazylewska i Natalia Bartoszko,

IMW singiel młodziczek klasyfikacja                     IMW singiel młodzików klasyfikacja

IMW debel młodziczek klasyfikacja                     IMW debel młodzików klasyfikacja

IMW singiel młodziczek mistrzostwo                   IMW singiel młodzików mistrzostwo

IMW singiel młodziczek eliminacje                        IMW singiel młodzików eliminacje

IMW debel młodziczek na 12                                IMW debel młodzików na 16

Sędzia Główny Edyta Walawender        zastępca Kamil Skrzypczak

Limity imienne do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików (Dębica 14-16.05) z listy krajowej mają: Anna Ulatowska, Krzysztof Wnęk, Franciszek Żygadło i Jakub Staszczyk.