W Brzegu Dolnym w dniu 10 lutego, z udziałem 26 zawodniczek i 35 zawodników,  rozegrano III WTK Juniorów. W kategorii Juniorek wygrała Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie), która wyprzedziła Aleksandrę Wiśniewską (Rokita). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław), 4. Nina Ossowska (Rokita), 5. Liliana Przybył (Rokita),  6. Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), 7. Aleksandra Mróz (Żak Gierałtowiec) i 8. Aleksandra Satława (Orlęta Krosnowice). W kategorii juniorów najlepszy był Norbert Wojtyła (Odra Głoska), który w finale pokonał Oskara Jadacha (SKS LZS Raszówka). Dalsze miejsca zajęli: 3. Adam Goleński (Odra), 4. Stanisław Wnęk (AZS UE), 5. Piotr Klimek (Zenit Międzybórz), 6. Kacper Głazowski (Granit Strzelin), 7. Piotr Żurawski (AZS UE) i 8. Adam Ucherek (Odra). Turniej pocieszenia juniorek wygrała Aleksandra Breś (Żak), a druga była Natalia Wnuk (Orlęta), natomiast u juniorów w turnieju pocieszenia najlepszy był Paweł Sielski (GOKIS Kąty Wrocławskie), który wyprzedził Krzysztofa Wnęka (Granit).

Sędzia Główny Andrzej Siwek              zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii juniorek i juniorów wywalczyli prawo startu w III GPP Juniorów (Luboń 8-10 marca). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w III GPP Juniorów mają: Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), Anna Węgrzyn (AZS UE), Zuzanna Gaworska (AZS UE), Elżbieta Kwiatkowska (Rokita), Milena Chrabąszcz (Rokita), Julia Girulska (AZS UE), Julia Furman (AZS UE) i Jakub Matkowski (AZS UE).

III WTK juniorek 8×4 klasyfikacja                   III WTK juniorów 10×4 klasyfikacja

III WTK juniorek 8×4 grupy  III WTK juniorów 10×4 grupy A-H  III WTK juniorów 10×4 grupy I-P

III WTK juniorów 10×4 główny                       III WTK juniorek 8×4 główny

III WTK juniorek 8×4 pocieszenia                  III WTK juniorów 10×4 pocieszenia