Bardzo dobrze zaprezentowała się Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny), która w parze z Wanessą Kulczycką (Gorzovia Gorzów Wlkp.), wywalczyła złoty medal w deblu, na rozgrywanych w dniach 29-30 maja w Ostródzie, Mistrzostwach Polski Żaków. Brawo dla zawodniczki i jej trenerów. Na mistrzostwach żaków powiało nieco optymizmem, gdyż jeszcze brązowe medale w grze podwójnej zdobyli: Natalia Bartoszko (AZS UE Wrocław) w parze z Nataszą Adamczyk (LKTS Luboń) oraz Dawid Staniowski (Odra Głoska) w parze z Wiktorem Iwaniuchem (Nurt Przemyśl). Gratulacje dla Natalii i Dawida oraz dla ich trenerów !

W grze pojedynczej nikt z naszych reprezentantów nie zakwalifikował si,ę do czołowej ósemki; nasi medaliści z turnieju deblowego, czyli Zuzanna Bazylewska, Natalia Bartoszko i Dawid Staniowski, uplasowali się na pozycjach 9-16. Pozostali dolnośląscy reprezentanci zajęli następujące miejsca: 17-24. Marika Chrąchol (Rokita), Lena Smolarek (Rokita) i Gabriela Pułecka (Rokita), 25-32. Maja Wojtyła (Wolavia Wołów), 33-48. Nicol Bartoszko (AZS UE), 49-64. Kuba Operacz (AZS AWF Wrocław), Miłosz Grocholski (AZS UE) i Miłosz Kuboszek (AZS UE).

W grze podwójnej nasze pary zakończyły turniej na następujących pozycjach: 9-16. G.Pułecka / L.Smolarek i Nic.Bartoszko / Z.Wieczorek, 17-32. M.Chrąchol / M.Wojtyła i M.Grocholski / M.Kuboszek.