Bardzo dobrze zagrały juniorki AZS UE Wrocław na, odbywających się w dniach 27-30 maja w Ustrzykach Dolnych, Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów.  Wrocławska drużyna, w składzie: Zuzanna Gaworska, Julia Furman i Paula Krysińska, wywalczyła brązowy medal w turnieju drużynowym. Wrocławianki w turnieju grupowym pokonały po 3:0 zespoły Politechnika II Rzeszów i Start II Nadarzyn, w ćwierćfinale wygrały 3:0 z Dojlidami Białystok, a w półfinale uległy 1:3 drużynie MRKS Gdańsk. Gratulacje dla zawodniczek i trenerów !

W mistrzostwach startowała jeszcze drużyna Sudety Międzylesie (Katarzyna Suława i Oliwia Neter), która uplasowała się na miejscach 17-24. W kategorii drużyna juniorów Granitu Strzelin (Kacper Głazowski, Stanisław Wnęk i Filip Szumny) zajęła miejsce w przedziale 9-16.