W Brzegu Dolnym, w dniu 5 stycznia, rozegrano, z udziałem 17 kobiet i 62 mężczyzn, III WTK Seniorów. W kategorii seniorek wygrała Elżbieta Kwiatkowska (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Zuzannę Gaworską (AZS UE Wrocław). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Julia Furman (AZS UE), 4. Natalia Matwiszyn (Górnik Polkowice), 5. Milena Chrabąszcz (Rokita), 6. Aleksandra Paszek (niestowarzyszona), 7. Julia Girulska (AZS UE) i 8. Liliana Przybył (Rokita).

W kategorii seniorów najlepszy był Michał Murawski (AZS UE). który w finale pokonał Wojciecha Kotyla (Odra Głoska). Dalsze miejsca zajęli: 3. Andrzej Furman (ULKS Ciechów), 4. Michał Walencki (Wolavia Wołów), 4. Jakub Matkowski (Ciechów), 5. Maciej Łuczyk (KTS Wolbromek), 6. Marcin Wołowicki (Top Bolesławiec), 7. Jakub Matkowski (Ciechów) i 8. Norbert Wojtyła (Odra).

Sędzia Główny Andrzej Moczko  zastępca  Kamil Skrzypczak

Zwycięzcy w kategorii seniorek i seniorów wywalczyli prawo startu w III GPP Seniorów (Gdańsk 17-19 stycznia). Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w III GPP Seniorów mają: Natalia Bajor (AZS UE), Katarzyna Węgrzyn (AZS UE), Anna Węgrzyn (AZS UE) i Julia Szymczak (AZS UE).

III WTK senioóow na 64_17_20 klasyfikacja         III WTK seniorek na 24_9_12 klasyfikacja

III WTK seniorów na 64_17_20 główny                III WTK seniorek na 24_9_12 główny

III WTK seniorów na 64_17_20 pocieszenia         III WTK seniorek na 24_9_12 pocieszenia

III WTK seniorow na 64_17_20 miejsca 9-16