W II GPP Żaków, który w dniach 10-12 stycznia, rozegrano w Zielonej Górze-Drzonkowie, startowała nieliczna, bo tylko pięcioosobowa, ekipa z Dolnego Śląska.  Najlepiej z Dolnoślązaków spisała się Anna Ulatowska (Wolavia Wołów), która stanęła na drugim stopniu podium. Tym samym Ania potwierdziła, że ciągle należy do najlepszych żaczek w Polsce ! Brawo dla Ani i jej trenerów ! Bardzo dobrze zagrał też Krzysztof Wnęk (Granit Strzelin), który uplasował się na pozycjach 5-8. Z pozostałych naszych reprezentantów tylko Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny) zakwalifikowała się do turnieju głównego, kończąc turniej na pozycjach 25-32. Niestety pozostałym naszym reprezentantom nie udało się zakwalifikować do turnieju głównego i po turnieju grupowym zajęli następujące miejsca: 41-48 Dawid Staniowski (Odra Głoska) oraz 57-64. Marika Chrąchol (Rokita). W turnieju eliminacyjnym, ale bez wywalczenia kwalifikacji, wystąpili jeszcze: Anna Zając (GOKIS Kąty Wrocławskie), Alicja Witkowska (Granit), Maja Wojtyła (Rokita), Lena Smolarek (Rokita), Patryk Mruk (GOKIS), Sebastian Sowa (Rokita), Krzysztof Bogusz (GOKIS) i Miłosz Kuboszek (AZS UE Wrocław).

ranking dolnośląski żaczek po II GPP_WTK

ranking dolnośląski  żaków po II GPP_WTK

wszystko o II GPP Żaków

Z krajowego rankingu po II GPP/WTK imienny limit do III GPP (Kraków 3-5.04.2020) uzyskali: Anna Ulatowska (1. pozycja), Krzysztof Wnęk (5.) i Zuzanna Bazylewska (23.).