Pięciokrotnie na podium stanęli Dolnoślązacy podczas rozegranych w Zielonej Górze w dniu 11.06.2023r. Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Turniej gry pojedynczej dziewcząt zakończył się zwycięstwem Zuzanny Bazylewskiej (MKS Wolavia Wołów), która dodatkowo zdobyła brązowy medal w deblu w parze z Wanessą Kulczycką (GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski). Srebrne medale wywalczyły zawodniczki MKS Rokity Brzeg Dolny Marika Chrąchol w singlu oraz Gabriela Pułecka i Lena Smolarek w deblu, a także zawodnicy KU AZS UE Wrocław Antoni Flis i Jakub Operacz w deblu. W klasyfikacji województw wygrało lubuskie w stosunku 28 do 20 punktów, a na podium w klasyfikacji klubów udział zakończyły MKS Rokita Brzeg Dolny (2. m-ce) i MKS Wolavia Wołów (3. m-ce). Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki turnieju.