Zakończyła się faza zasadnicza w podgrupach VI ligi wrocławskiej oraz V ligi legnicko-wałbrzyskiej. Teraz drużyny parami zagrają systemem „play off”.  Już 14 marca  startuje pierwsza z czterech rund tego turnieju. Mecze będą rozgrywane w układzie mecz i rewanż. Lepsza drużyna z pary z jednej podgrupy zagra z gorszą drużyną z pary drugiej podgrupy, a w drugim meczu gorsza drużyna z pary z jednej podgrupy będzie walczyć z lepszym zespołem drugiej podgrupy. Zwycięzcy dwumeczów zagrają o wyższą pozycję, a pokonani – o niższe miejsce. Tak będą się toczyć mecze o miejsca: 1, 3, 5, 7, 9 i 11. Turnieje play off mają dać możliwość klubom rozegrania większej liczby spotkań w tych klasach, gdzie jest mniejsza ilość drużyn.

Niezależnie od meczów play off dwie najlepsze drużyny z każdej podgrupy awansowały już do wyższej klasy rozgrywkowej. Trzecie drużyny mają jeszcze szanse awansu, walcząc w barażu z ósmą drużyną wyższej ligi.

W dniu 4 marca drużyna BSTS II Bystrzyca Kłodzka wycofała się z udziału w meczach barażowych. W związku z powyższym zespół Górnika II Polkowice bez gry awansuje do kolejnych gier. Przeciwnik zespołu z Bystrzycy w kolejnych rundach bez gry wywalczy siódme miejsce, a drużyna BSTS II Bystrzyca zostanie sklasyfikowana na ósmej pozycji w V lidze legnicko-wałbrzyskiej.

terminarz 6 liga wrocławska – mecze play off

terminarz 5 liga legnicko-wałbrzyska – mecze play off

Pozostałe informacje o meczach play off są zawarte w zakładkach:

5 liga legnicko-wałbrzyska play off

6 liga wrocławska play off